top of page

АКТУАЛЬНО ПРО КОРОНАВІРУС

Які симптоми вірусу COVID-19?
Найпоширеніші симптоми COVID-19 – підвищена температура, втома та сухий кашель. У деяких пацієнтів спостерігається ломота в тілі, закладеність носа, нежить, біль у горлі або діарея. Ці симптоми, здебільшого, слабко виражені та проявляються поступово. Деякі люди, заразившись, не проявляють жодних симптомів та не почуваються погано. Більшість, а саме 80%, одужують без потреби спеціального лікування.
Для приблизно одного із шести людей, хто хворіє на COVID-19, хвороба проходить у тяжкій формі та викликає ускладнення дихання. Люди похилого віку та ті, хто мають серйозні проблеми зі здоров'ям, наприклад, високий кров'яний тиск, проблеми із серцем чи діабет, більш схильні до ускладнення перебігу хвороби. Люди з температурою, кашлем чи ускладненням дихання повинні звернутися за медичною допомогою.
За допомогою кількох простих запобіжних заходів, які радить Всесвітня організація охорони здоров'я, ви можете зменшити свої шанси захворіти або поширити вірус COVID-19.
•    Регулярно та ретельно обробляйте руки засобами дезінфекції на основі спирту або мийте їх з милом та теплою водою мінімально 20 секунд.
Чому? Миття рук з милом та водою або з використанням засобів на основі спирту убивають віруси, які можуть бути на ваших руках.
•    Дотримуйтесь дистанції принаймні 1,5 метра між собою та будь-ким, хто кашляє або чхає.
Чому? Коли людина кашляє або чхає, вона розповсюджує маленькі краплини рідини зі свого носу чи роту, які можуть містити вірус. Якщо ви занадто близько, ви можете вдихнути ці краплини, зокрема вірус COVID-19, якщо людина, яка кашляла, була хворою.
•    Уникайте торкання очей, носу та роту.
Чому? Торкаючи руками різні поверхні, можна легко підхопити вірус. Після забруднення, руки можуть перенести вірус до ваших очей, носу чи роту. Звідти вірус може потрапити в тіло і ви захворієте.
•    Переконайтеся, що ви та довколишні люди дотримуються правил респіраторної гігієни. Це означає під час кашлю або чхання потрібно прикривати рот та ніс зігнутим ліктем або серветкою. Після використання негайно позбудьтеся серветки і вимийте руки.
Чому? Краплини поширюють вірус. Дотримуючись правил респіраторної гігієни ви захищаєте людей, що вас оточують, від вірусів, таких як наприклад застуда, грип чи COVID-19.
•    Залишайся дома, якщо погано почуваєтеся. Якщо у вас підвищена температура, ускладнене дихання – зверніться за медичною допомогою, заздалегідь зателефонувавши. Дотримуйтеся вказівок місцевого органу охорони здоров'я.
Чому? Державні та місцеві органи влади матимуть найактуальнішу інформацію щодо ситуації у вашому регіоні. Дзвінок заздалегідь, допоможе вашому лікарю швидко направити вас до потрібної медичної установи. Це також захистить вас і допоможе запобігти поширенню вірусу та інших інфекцій.
•    Слідкуйте за інформацію про «гарячі точки» COVID-19 – це міста або ж місцеві регіони, де COVID-19 широко розповсюджений. За можливості, уникайте подорожей до цих місць, особливо, якщо ви особа похилого віку або у вас діабет, серцева чи легенева хвороба.
Чому? У цих місцях у вас більше шансів захворіти на COVID-19.

то текст. Перетащите его в любую часть страницы и кликните дважды, чтобы написать что-то интересное.

DSCN3034.JPG
DSCN3035.JPG

13вересня 2018  року у нашому закладі відбулись батьківські збори. Батькам було запропоновано обміркувати питання, які б вони хотіли обговорити. . На зборах були присутні 26  батьків, завідуюча, 4 вихователя груп, ст.. медична сестра. Збори розпочались о  13.00. Порядок денний був наступним:
1.Завдання дитячого закладу на новий навчальний рік. Комплектування груп та штату працівників.
                                                                                              Овечко О.І.
2. Інформація старшої медичної сестри про хід літньої  оздоровчої компанії, стан харчування і виконання норм, стан захворюваності. 
                                                                                            Гостіщева О.М.
3.Про придбання канцелярії для учбової діяльності дітей .
                                                                                             Фесенко Н.А.
4.Звіт батьківського комітету про роботу впродовж року.Обрання нового батьківського комітету.
5.Підписання «Договору» між батьками та дитячим садком.
                                                                                            Овечко О.І.
    Батьки вихованців уважно заслуховували усі доповіді, при цьому зупинялись на гострих питаннях і обговорювали їх. Після інформації  завідуючої було запропоновано обміркувати і обговорити роботу дитячого садка. Після офіційних доповідей батькам було запропоновано обговорити господарські питання, якщо треба поліпшити умови  задля більш комфортного перебування їх дітей у дитячому садку. Ст. медсестра закладу   ознайомила батьків з  меню та показниками виконання норм, також вартістю харчування та аналізом захворюваності за літній період. Далі було обрано батьківський комітет садочку: головою  обрали Скіданову І.М.. У старшій групі –Арістова І.В., Махонько А.М., у  молодшій –   Луценко М.М.  Квітко Н.С., Андрюхіна С.В. Усі присутні батьки підписали «Договір про співпрацю».  Наприкінці батьки розійшлись по групам, з ними працювали вихователі груп, обговорювали питання: виховання і навчання дітей, організаційні і господарські.     Наприкінці завідуюча подякувала усім присутнім за небайдуже ставлення до проблем своїх дітей, за співпрацю

28 серпня 2018 р.  батьків майбутніх вихованців групи «Нулик» при Новобогданівській ЗШ  було запрошено на організаційні збори.  На зборах директор садочку Овечко О.І. розповіла про правила прийому до групи, необхідну документацію, перебіг навчально-виховного процесу  тощо. Вихователь Твердохліб Л.С. обговорила режимні моменти, ознайомила з навчальною програмою, розповіла про  перелік посібників для навчання. 

ЗВІТ ЗАВІДУВАЧА ЗА 2017-2018 Н.Р.

14 червня 2018 року у нашому закладі відбулись загальносадківські батьківські збори.  На порядку денному було розглянуто наступні питання:
1. Звіт завідувача перед громадськістю про роботу закладу впродовж 2017-2018 н.р. 
2. Про проведення літньої оздоровчої кампанії.
3.Про харчування вихованців та виконання норм.
4. Про дотримання техніки безпеки та охорона життя дітей в літній період.
Батьки оцінили роботу закладу на оцінку «добре» та розглянули поточні питання.

                                   ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Поважати людську гідність та професійну честь працівників           закладу. Виявляти до вихователів повагу, особливо в присуності дитини.

2. Поважати гідність своєї дитини та гідність інших дітей групи.

3. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання, навчання та зміцнення здоров*я дитини.

4. Своєчасно приводити дитину до дитячого закладу.

5. Якщо ви запізнились на ранкову гімнастику, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з гімнатиски, та передати дитину вихователю, Неприпустимо залшати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

6. Приводити дитину до садочку у чистому одязі та взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

7. Приводити до садочку здорову дтину, інформувати вихователів про її самопочуття вдома та надзвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).

8. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу  про хворобу дитини та інші причини її відсутності за телефоном 44 62 22 або на мобільні телефон вихователів.

9. Вихователь зобов*язаний щоранку оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу та ін.), нездужання (головний біль, хворе горло, тошнота, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо).

10. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов*язані звернутись до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

11.  Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину до дошкільного закладу, мають передати дитину особисто вихователю або іншому працівнику садочку, який приймає дитину у цей час. Неприпустимо відправляти дитину до садочку саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь має передати дитину особисто батькам, або особі, що прийшла за дитиною за їх дорученням.

12. Батькам варто заздалегідь домовитись з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з дитячого садочку. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.

13. Вихователь не має права віддавати дитину неповнолітнім особам, або батькам у нетверезому стані.

14. Плату за харчування дитини вносити своєчасно до 25 числа кожного місяця. У разі несплати за харчування дитини більше ніж 2 місяців дитина може бути відрахована з дитячого садка.

15. Батьки вихованців мають  брати участь у всіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проовдяться в закладі, групі, приймати активну участь у житті садочка.

16. Працівники закладу не несуть відповідальність за збереження прикрас та цінних речей дитини (золото, прикраси тощо).

bottom of page